Startovací bydlení pro mladý pár – svěží panelák

  • panelovy byt 3+kk, Olomouc 01
  • panelovy byt 3+kk, Olomouc 02
  • panelovy byt 3+kk, Olomouc 03
  • panelovy byt 3+kk, Olomouc 04
  • panelovy byt 3+kk, Olomouc 05

Mladý pár začíná společný život v panelovém domě s jasnou vizí – žádné dřevo, vzdušný interiér s logickou dispozicí. Bouralo se hodně, ale stálo to za to!!

Byt 3+kk v panelovém domě v Olomouci, to je obehraná písnička, kterou však mám velmi ráda. A že lze v paneláku vymýšlet „vzdušné zámky“ dosvědčuje i realizace stavebních úprav a interiéru pro mladý pár. Dědictví přišlo v pravou chvíli, kdy se mladí rozhodli spolu žít a potřebovali pro úspěšný start do života i nějaké to „hnízdečko“.

Zadání se zdálo být v kategorii nesplnitelných snů: neprůchozí pokoje, spousta úložných prostor (kdo dá v paneláku kolo do sklepa?), propojená kuchyně s obývákem a především denní světlo v koupelně! Dodatek, že nechtějí v interiéru dřevo či dřevodekor a mají rádi bílou s šedou a akcentem zelené již situaci nekomplikoval.

V rámci návrhu stavebních úprav a interiéru postupně vznikly čtyři varianty řešení dispozice, z nichž si mladý pár odvážně vybral řešení bez kompromisů, které splnilo všechny sny a přání. Bylo předem jasné, že finance na splnění snů se budou sbírat v průběhu několika let, takže celý interiér nebylo možno definitivně vyfotografovat. Kuchyně, koupelna, úložné prostory a WC však jsou hotovy, ostatní přinese budoucnost.

Zaujal vás tento projekt? – neváhejte mne kontaktovat