Jak zařídit byt pro náročného klienta?

Nejsledovanější časopis o bydlení u nás – Moderní byt – uveřejnil v oblíbené rubrice „Návštěvy“ moji realizaci bytu k pronájmu.

Jsem ráda, že se tento „vymazlený“ interiér líbí, děkuji klientce za důvěru i volnou ruku při návrhu i dodávce zařízení a vybavení bytu. Zadání bylo jasné hned od začátku: bezchybně vyřešená dispozice, neutrální barevnost, nadčasový design a kvalitní, cenově dostupné materiály použité s nápadem a vtipem. Jasný cenový limit byl dodržen a byt měl velký úspěch. Zájemci byl pronajat obratem.

Byt je k nakouknutí a podrobnému prozkoumání na mých webových stránkách Byt 2+kk – Bydlení v komfortním podnájmu, nebo se můžete podívat přímo na stránky časopisu Moderní byt.

Atelier ZUZI - Řadový RD v OlomouciRekonstrukce řadového domu dopadla na výbornou. Září i původní kuchyň.

Realizace interiérů, kterými jsme se zúčastnili silně obsazené soutěže Interiér roku, se líbí! Dalším zveřejněným počinem je krásná rekonstrukce interiéru řadového rodinného domu v žádané lokalitě v Olomouci. My jsme ji nazvali „Kouzelná proměna rodinného domu“.

Celou rekonstrukci krok za krokem si můžete prohlédnout na našich webových stránkách („Kouzelná proměna rodinného domu“) nebo se podívat na článek iDnes.cz

Atelier ZUZI - byt 4+kk OlomoucPřed záplavami utekli do prvního patra vilky. Interiér se teď užívají.

Populární server o bydlení iDnes.cz je hlavním mediálním partnerem soutěže Interiér roku 2015. Jako pátý z téměř stovky přihlášených interiérů zveřejnil naši skvělou olomouckou rekonstrukci, kterou jsme nazvali „Bydlení nad vodou“.

Celou rekonstrukci si můžete podrobně prohlédnou na našich webových stránkách („Olomouc Lazce – bydlení nad vodou“) nebo se podívat na článek iDnes.cz

 

Ideální dispozice neexistuje - náhledIdeální dispozice neexistuje

Většina z nás se v nějaké etapě svého života setkala s pojmem ideálu. Existují soutěže hledající ideál krásy, my samotní leckdy hledáme ideální způsob trávení volného času, ideální profesi, která nám bude přinášet potěšení i ekonomické prebendy. Každý, kdo stavěl či chce postavit rodinný dům, hledal ideální dispozici pro svůj vysněný dům. Čtěte dále…….
Článek v časopise Dům a zahrada 04/2007

Připravte se, začínáme - náhledPřipravte se – začínáme!

Na co si dát pozor při výkopech pro základy, jaký je správný způsob při pokládce kanalizace, proč se po betonáži stropů na stavbě nic neděje? To je jen pár otázek, které se vynoří ve chvíli, kdy se jako zodpovědní stavebníci účastníme kontrolních dnů na stavbě či jsme jen přirozeně zvědaví při pozorování stavebních prací na našem budoucím domově. Čtěte dále…..
Článek v časopise Dům a zahrada 08/2004

Cíl na dohled - náhledCíl na dohled

Rozhodnutí, že budeme stavět, máme již za sebou. Našli jsme ten správný výhled do kraje, dům je již na papíře a ani stavební úřad nemá proti našemu záměru námitky. Ušli jsme dlouhý kus cesty a jsme na dalším rozcestí, kde směrovky nabízejí tři možnosti. Čeká nás zásadní rozhodnutí – stavět vlastníma rukama, svěřit se do rukou několika firem či spočinout v náruči jednoho dodavatele? Čtěte dále…..
Článek v časopise Dům a zahrada 01/2005

Hobby na celý život - náhledHobby na celý život

Relaxace a odpočinek – starost a péče. To jsou slova, která si spojíme dříve nebo později s bydlením v rodinném domě. Jen na nás bude záležet, jestli jsme zvolili správně, zda bydlet v rodinném domě umíme či se to budeme muset naučit a jak nám toto učení půjde. Rozhodně však mezi pomyslnými prvňáčky ve školních lavicích nebudeme sami. Čtěte dále……
Článek v časopise Dům a zahrada 11/2006

Bydlíme pod širým nebem - náhledBydlíme pod širým nebem

Relaxace a odpočinek – to jsou slova, která si spojujeme s venkovní terasou. Zastřešená venkovní plocha s sebou přináší možnost rozšíření obytné plochy domu o prostor v zahradě, kde můžeme o samotě lenošit, trávit čas se svými blízkými či pořádat společenská setkání s přáteli i za nepřízně počasí. Čtěte dále…..
Článek v časopise Dům a zahrada 05/2006

Teplo pod nohama - náhledTeplo pod nohama

Tepelná pohoda souvisí nejen s teplotou, kterou v místnosti máme, ale i s jejím rozložením v prostoru a s vlhkostí, kterou v místnosti udržujeme. Podlahové vytápění je druhem topení, které vyhovuje nejen jedincům s věčně zmrzlými končetinami ale i alergikům.  Čtěte dále…..
Článek v časopise Dům a zahrada 11/2005