Byt k pronájmu – finišujeme

Byt k pronájmu je často skloňované téma současného bydlení. V mém Atelieru se s tímto zadáním setkávám často a zní pokaždé obdobně: neutrální moderní styl, hodně úložných prostor, světlý interiér a za málo peněz.

V případě právě dokončovaného bytu 2+kk zadání znělo podobně, rozdíl byl v kvalitním developerském projektu, kde bylo možno měnit dispozici tak, aby byt získal na kvalitě hned na startovní čáře. Návrh bytu byl hotov rychle, dispozice upravena na míru současným požadavkům. Vstup do bytu ve čtvrtém patře ústí do příjemné malé haly, odkud vedou dveře do prosluněného obývacího pokoje spojeného s jídelnou a kuchyňským pracovištěm, ložnice, prostorné koupelny a na WC. Obývací pokoj i ložnice mají přímý vstup na velký balkon, jenž bude vybaven venkovním nábytkem pro příjemné posezení. Balkon je orientován k jihu s výhledem do zeleně, střecha je nad celým půdorysem balkonu a chráněn je svou orientací proti dešti i větru. Pro příjemné snídaně či malou grilovací párty je 8,5 metrů čtverečních naprosto dostačujících.

Obytný prostor spojený s jídelnou a moderní kuchyní bude vybaven rozkládací rohovou pohovkou a odkládacím stolkem. Jídelna se stolem pro čtyři jedlíky je přímo napojena na kuchyni a televize? – ta je rafinovanou součástí stolu. Ložnice bude vybavena pohodlným dvoulůžkem s kvalitními matracemi, prostorné šatní skříně se zrcadlem se jeví být skrytou samozřejmostí. Vybavení ložnice doplňuje malý psací stůl s pohodlným křesílkem, který může úspěšně nahradit domácí kancelář či sloužit k vyřízení domácí agendy. Koupelna byla „zbavena“ své prací funkce (pračku najdeme v místnosti s WC) a slouží jen k relaxaci a odpočinku. Velkorysý sprchový kout je vybaven sprchovým setem, zrcadlo zvětšuje prostor a nahřátý ručník či župan je příjemným bonusem i v době, když již netopíme. Místnost s WC má vyhrazen prostor pro automatickou pračku, najdeme zde bidetovou spršku (ženy jistě ocení), plnohodnotné umývadlo a zrcadlo s vestavěným osvětlením.

Styl bytu je nadčasový, neutrální a příjemně obyvatelný nájemníkem, který ocení kvalitní vybavení i „bezúdržbové“ materiály. Světlé podlahy dávají vyniknout nábytku v dřevodekoru běleného dubu, neutrální odstíny příjemné šedé jsou určeny k oddechu bez ambice na barevné akcenty. Teplo bytu dodává pár barevných detailů, kterými jsou žluté polstrované sedáky jídelních židlí a jemná výmalba stěn.

A proč finišujeme? Byt bude připraven pro své první nájemníky počátkem června. Ač zbývá ještě či jen měsíc, času není nazbyt. Dnes jsme montovali dveře, podlahy jsou hotovy, o víkendu přijde na řadu část nábytku.

Sledujte nás, fotografování hotového interiéru máme naplánováno nejpozději koncem května. Průběh zařizování můžete sledovat na Instagramu.

Toužíte po moderním bydlení v zeleni s blízkostí centra Olomouce? Pak je byt určen právě pro vás! Kontaktujte přímo mne, ráda vám sdělím podrobnosti, nebo se obraťte na firmu DACHI v Olomouci.

Share Button