Zúčastnili jsme se renomované soutěže „Interiér roku 2015“ hned dvěma projekty!!!

Dne 6. dubna 2016 se v  budově DOX v Praze – Holešovicích konalo vyhlášení výsledků soutěže interiérových architektů a designérů „Interiér roku 2015“, věnované projektům, realizovaným v průběhu roku 2015.

Do soutěže ve čtyřech základních kategoriích (I. soukromý byt – novostavba, II. soukromý byt –  rekonstrukce,  III. veřejný interiér – restaurace a hotely, a  IV. veřejný interiér – obchody, služby, firemní interiér) přihlásily přední ateliéry a designová studia  přes 100 soutěžních projektů.

Kromě pražských a několika českých studií se soutěže zúčastnila jen tři studia z celé Moravy a jedním z nich byl i náš Atelier ZUZI, který se se svými dvěma projekty v kategorii II. soukromý byt – rekonstrukce zúčastnil jako jediné studio z celé střední a severní Moravy.

Oba naše projety byly velice kladně hodnoceny, a byť jsme soutěž nevyhráli, naše projekty byly zařazeny jak do publikace o soutěži, tak byly prezentovány s komentářem organizátora soutěže na stránkách:

Bydlení nad vodouhttp://www.interierroku.cz/cs/bydleni-nad-vodou/
Atelier ZUZI - byt 4+kk Olomouc

Kouzelná proměna rodinného domuhttp://www.interierroku.cz/cs/kouzelna-promena-radoveho-domu-v-olomouci/
Atelier ZUZI - Řadový RD v Olomouci

Náš výsledek v soutěži ukázal, že naše cesta, směřující k vytvoření optimálního interiéru, nebo spíše k vytvoření příjemného bydlení, je správná, a že řešení každého jednotlivého projektu musí být vytvořeno především na základě velice citlivého vnímání způsobu života a potřeb investora.

Mé velké díky patří všem firmám, které se na realizaci podílely, především pak dodavateli atypového nábytku – firmě NOEL z Partutovic, a oběma klientům za perfektní spolupráci i svolení s publikováním jejich bydlení.

Share Button